5 Омолоджуючих інгредієнтів у косметиці, які дійсно працюють
Антивікові інгредієнти – важливий аргумент на користь купівлі засобу. Але що мають на увазі косметологи, коли кажуть "ретинолові сходи" чи "центела азійська"? Ми вивчаємо це керівництво у пошуках того, що підходить саме нам, і не забуваємо про любов до себе, головний некосметичний інгредієнт успіху.
SPF-фільтр
Сонце - це чудово, скаже вам будь-який житель центральної частини Росії. Поки ми радіємо незвичайному вигляду цього гостя, перукар б'є на сполох. Усі перукарі знають не лише про необхідність використання захисних засобів перед плаванням на схилах Мальдівських островів або катанням на гірських лижах у "Трьох долинах". Але що робити, якщо боязке 4-місячне сонце йде за вікно, а ваш розклад здебільшого зайнятий онлайн-зустрічами? І тут думки експертів розходяться.
Хтось рекомендує наносити шар сонцезахисного крему щоразу, коли на екрані вашого смартфона з'являється жовте коло, краще вдатися до засобів із SPF-захистом, якщо ви знаходитесь на вулиці більше кількох годин. Істина, як завжди, знаходиться десь посередині. Що дає нам сонце, крім дози вітаміну D та гарної засмаги? Передчасне старіння шкіри, а значить, ризик появи зморшок, пігментних плям, опіків та раку шкіри. Як із цим боротися? Використовуйте SPF-фільтр. За абревіатурою SPF ховається поняття sun protection factor, що означає "фактор захисту від сонця" - вона показує, наскільки добре продукт захищає від UVB-променів та деяких UVA-променів (вони розрізняються за довжиною хвилі та впливом на шкіру: промені типу А викликають старіння а промені типу В - опіки). Важливо пам'ятати, що фільтри поділяються на фізичні (мінеральні) та хімічні (органічні): перший діє як дзеркало, відбиває сонячні промені, другий шкодить клітинам шкіри, мінеральні варіанти рідше подразнюють чутливу шкіру, але це питання особистих переваг. Згідно з недавнім дослідженням, оксид цинку і діоксид титану — два найчастіше використовувані мінеральні компоненти сонцезахисного крему — довели свою безпеку та ефективність, і слово "хімія" не повинно лякати екоактивістів. Вчені активно створюють нові комплекси, намагаючись завдати мінімальної шкоди не тільки нашій шкірі, а й природі. Єдине, чого варто побоюватися, - це оксибензон, який може порушити спокій мешканців коралових рифів.
Колаген
Святий грааль індустрії краси. У пошуках "правильного" колагену ми вивчаємо сторінки наукових журналів та сайти з органічними добавками. Як його приймати – стоячи, сидячи, лежачи? Всередину, в їжу чи зовні - у складі кремів, сироваток, масок, патчів та інших допоміжних засобів, якщо з якоїсь причини колагенові коктейлі не є сніданком вашої мрії? Хіба це не сніданок вашої мрії? Хіба це не сніданок вашої мрії? це не сніданок вашої мрії? 1. Колаген – один із найважливіших білків у нашому організмі. Про це також можна судити за його кількістю: на частку припадає до 35% від загальної ваги білка. Основна функція колагену полягає у підтримці міцності та гнучкості шкіри, кісток та суглобів. З віком, після 25 років, синтез колагену шкірою знижується, що призводить до втрати еластичності та появи зморшок. Але не забувайте, що саме він відповідає за зниження синтезу колагену, а також за природні та закономірні життєві процеси! Стреси, шкідливі звички, неправильне харчування, недосипання, сонячна радіація та багато інших факторів сприяють руйнуванню сполучної тканини. Все здається логічним: якщо в організмі менше колагену, необхідно заповнювати його запаси. Але не всі перукарі поділяють "білковий оптимізм". Молекули колагену, що входять до складу засобів догляду за шкірою, занадто великі, щоб проникати в її глибокі шари (тобто в дермі вони виробляються фібробластами). Тому не варто очікувати на довгострокові результати. "Краса зсередини?" - Бігаєте ви у пошуках бадів. Краще не поспішати, а проконсультуватися з фахівцем. І не забувайте, що колаген надходить до нашого організму не тільки у вигляді чарівних таблеток, а й під час звичайного харчування: він міститься в м'ясі, рибі, яйцях, морепродуктах, сирі, бобових. Як і інші білки, колаген, потрапляючи в організм, розщеплюється травними ферментами — у ньому залишаються амінокислоти, що може бути пов'язане з тим, чи він бере участь у синтезі нашого власного колагену. Тому правильно підібрана дієта та спосіб життя не такі важливі, як пошук найчудодійніших інгредієнтів.
Лінія COLLAGEN
Ретинол
Ретинолові сходи - це схема введення продуктів з ретинолом у ваш щоденний догляд. За допомогою тренера, тобто вибачте, чи варто практикувати перукарів? Цей компонент не такий простий, як здається, тому це не "ні", а "так". І навіть якщо тканини - це ваш сильний бік, не факт, що поступове збільшення дози ретинолу відповідно до інструкції не викличе побічних ефектів. Ретинол, також відомий як вітамін А, є одним з найбільш ефективних інгредієнтів, що змінюють стан шкіри (ретинол відноситься до більш численної групи ретиноїдів, оскільки цей інгредієнт для догляду за шкірою збільшує швидкість регенерації клітин, тобто прискорює процес відлущування). Цей вітамін є відмінним засобом для боротьби зі зморшками та пошкодження від сонця.) Це антивіковий інгредієнт. Ретинол здатний проникати в глибокі шари епідермісу, і ця надздібність дозволяє йому стимулювати утворення нових клітин і швидко відновлювати сполучну тканину. Ретинол прискорює процес оновлення, перебудовуючи клітини для роботи у новому режимі. Звучить дуже добре, щоб бути правдою, чи не так? І тут перед нашими очима з'являється червона картка (якщо не червоні плями на шкірі). Поширена реакція на продукти з ретинолом у складі – активне лущення та почервоніння. Звести до мінімуму побічні ефекти допоможе поступове введення коштів у свій косметичний режим (за тією ж схемою) та використання регулярних зволожуючих кремів між двома шарами. І пам'ятайте: при використанні ретинолу потрібно використовувати крем з SPF-фільтром. В іншому випадку, крім вищезгаданої реакції, можуть з'явитися пігментні плями. Фахівці рекомендують наносити засоби з ретинолом перед сном, оскільки вони власними силами чутливі до сонячного світла. Але будьте обережні: ефект може зберігатись до 72 годин!
Лінія RETINOL
Гіалуронова кислота
За останні кілька років гіалуронова кислота стала для нас рідною. Лише небагато людей набувають такого ж люблячого і братерського ставлення. І навіть при ранковій припухлості напередодні важливої зустрічі здається, що ми готові пробачити їй усі (якщо є порушення правил використання: наприклад, на ніч ми говоримо "зволоження" - маємо на увазі "гіалуронову кислоту". Але це не єдині переваги молекули, відкритої Карлом Мейєром і Джоном Палмером у 1934 році. що майже половина гіалуронової кислоти знаходиться на шкірі, так що всі наші зусилля не марні. , що робить шкіру більш еластичною і заповнює дрібні зморшки. вона імунологічно неактивна, тобто не відкидається організмом людини, не викликає шкірних реакцій та ускладнень. Пам'ятайте: щоб цей антивіковий компонент діяв найбільш ефективно, він повинен відповідати умовам "тотального зволоження". Іншими словами, якщо ви втомилися від сонця і наносите сироватку, що містить гіалуронову кислоту, на суху шкіру, ви не зможете досягти бажаного ефекту. Найкраще наносити на злегка зволожену шкіру або зверху нанести інший зволожуючий крем. Водний баланс важливий для всіх нас, і тут усі засоби хороші.
Лінія NEOHYALURON
Керамід
Розумна косметика? Ні, це не просто нові розробки вчених. Наш головний герой – розумний жир ceramide (або його ще називають керамідами). Ці натуральні жири є головними захисниками нашої шкіри від зневоднення та передчасного старіння. У чому причина такої важливої риси? Вони розташовані у верхньому шарі - епідермісі, який є своєрідним бар'єром, що захищає шкіру від впливу агресивного довкілля. Крім того, важлива роль епідермісу полягає у утриманні корисних речовин (саме тут відбувається зволоження!). Кераміди – це ліпіди, які підтримують міцність та здоров'я цього бар'єру, утримуючи вологу у шкірі. З точки зору омолодження, все дуже просто: чим більше шкіра зволожена, тим молодша вона виглядатиме. Також однією з функцій керамідів є структурна: вони заповнюють міжклітинний простір. Коли шкірі не вистачає власного жиру, ми можемо спостерігати сумну картину: сухість, запалення, лущення, зневоднення та тьмяний колір. Тому кераміди в косметиці важливі, а іноді й потрібні для всього нашого організму. Вони убудовані в гідрофільний ліпідний шар епідермісу, відновлюючи цілісність нашого природного захисного бар'єру. Недоліки кераміду практично відсутні: продукти, які містять цей компонент у складі, також рекомендуються при екземі. cerebrum у перекладі з латині означає "мозок" - якщо всі інгредієнти будуть такими розумними, ми впевнені, що це керівництво виглядатиме інакше.
SPF-фільтр
Сонце - це чудово, скаже вам будь-який житель центральної частини Росії. Поки ми радіємо незвичайному вигляду цього гостя, перукар б'є на сполох. Усі перукарі знають не лише про необхідність використання захисних засобів перед плаванням на схилах Мальдівських островів або катанням на гірських лижах у "Трьох долинах". Але що робити, якщо боязке 4-місячне сонце йде за вікно, а ваш розклад здебільшого зайнятий онлайн-зустрічами? І тут думки експертів розходяться.
Хтось рекомендує наносити шар сонцезахисного крему щоразу, коли на екрані вашого смартфона з'являється жовте коло, краще вдатися до засобів із SPF-захистом, якщо ви знаходитесь на вулиці більше кількох годин. Істина, як завжди, знаходиться десь посередині. Що дає нам сонце, крім дози вітаміну D та гарної засмаги? Передчасне старіння шкіри, а значить, ризик появи зморшок, пігментних плям, опіків та раку шкіри. Як із цим боротися? Використовуйте SPF-фільтр. За абревіатурою SPF ховається поняття sun protection factor, що означає "фактор захисту від сонця" - вона показує, наскільки добре продукт захищає від UVB-променів та деяких UVA-променів (вони розрізняються за довжиною хвилі та впливом на шкіру: промені типу А викликають старіння а промені типу В - опіки). Важливо пам'ятати, що фільтри поділяються на фізичні (мінеральні) та хімічні (органічні): перший діє як дзеркало, відбиває сонячні промені, другий шкодить клітинам шкіри, мінеральні варіанти рідше подразнюють чутливу шкіру, але це питання особистих переваг. Згідно з недавнім дослідженням, оксид цинку і діоксид титану — два найчастіше використовувані мінеральні компоненти сонцезахисного крему — довели свою безпеку та ефективність, і слово "хімія" не повинно лякати екоактивістів. Вчені активно створюють нові комплекси, намагаючись завдати мінімальної шкоди не тільки нашій шкірі, а й природі. Єдине, чого варто побоюватися, - це оксибензон, який може порушити спокій мешканців коралових рифів.
Колаген
Святий грааль індустрії краси. У пошуках "правильного" колагену ми вивчаємо сторінки наукових журналів та сайти з органічними добавками. Як його приймати – стоячи, сидячи, лежачи? Всередину, в їжу чи зовні - у складі кремів, сироваток, масок, патчів та інших допоміжних засобів, якщо з якоїсь причини колагенові коктейлі не є сніданком вашої мрії? Хіба це не сніданок вашої мрії? Хіба це не сніданок вашої мрії? це не сніданок вашої мрії? 1. Колаген – один із найважливіших білків у нашому організмі. Про це також можна судити за його кількістю: на частку припадає до 35% від загальної ваги білка. Основна функція колагену полягає у підтримці міцності та гнучкості шкіри, кісток та суглобів. З віком, після 25 років, синтез колагену шкірою знижується, що призводить до втрати еластичності та появи зморшок. Але не забувайте, що саме він відповідає за зниження синтезу колагену, а також за природні та закономірні життєві процеси! Стреси, шкідливі звички, неправильне харчування, недосипання, сонячна радіація та багато інших факторів сприяють руйнуванню сполучної тканини. Все здається логічним: якщо в організмі менше колагену, необхідно заповнювати його запаси. Але не всі перукарі поділяють "білковий оптимізм". Молекули колагену, що входять до складу засобів догляду за шкірою, занадто великі, щоб проникати в її глибокі шари (тобто в дермі вони виробляються фібробластами). Тому не варто очікувати на довгострокові результати. "Краса зсередини?" - Бігаєте ви у пошуках бадів. Краще не поспішати, а проконсультуватися з фахівцем. І не забувайте, що колаген надходить до нашого організму не тільки у вигляді чарівних таблеток, а й під час звичайного харчування: він міститься в м'ясі, рибі, яйцях, морепродуктах, сирі, бобових. Як і інші білки, колаген, потрапляючи в організм, розщеплюється травними ферментами — у ньому залишаються амінокислоти, що може бути пов'язане з тим, чи він бере участь у синтезі нашого власного колагену. Тому правильно підібрана дієта та спосіб життя не такі важливі, як пошук найчудодійніших інгредієнтів.
Лінія COLLAGEN
Ретинол
Ретинолові сходи - це схема введення продуктів з ретинолом у ваш щоденний догляд. За допомогою тренера, тобто вибачте, чи варто практикувати перукарів? Цей компонент не такий простий, як здається, тому це не "ні", а "так". І навіть якщо тканини - це ваш сильний бік, не факт, що поступове збільшення дози ретинолу відповідно до інструкції не викличе побічних ефектів. Ретинол, також відомий як вітамін А, є одним з найбільш ефективних інгредієнтів, що змінюють стан шкіри (ретинол відноситься до більш численної групи ретиноїдів, оскільки цей інгредієнт для догляду за шкірою збільшує швидкість регенерації клітин, тобто прискорює процес відлущування). Цей вітамін є відмінним засобом для боротьби зі зморшками та пошкодження від сонця.) Це антивіковий інгредієнт. Ретинол здатний проникати в глибокі шари епідермісу, і ця надздібність дозволяє йому стимулювати утворення нових клітин і швидко відновлювати сполучну тканину. Ретинол прискорює процес оновлення, перебудовуючи клітини для роботи у новому режимі. Звучить дуже добре, щоб бути правдою, чи не так? І тут перед нашими очима з'являється червона картка (якщо не червоні плями на шкірі). Поширена реакція на продукти з ретинолом у складі – активне лущення та почервоніння. Звести до мінімуму побічні ефекти допоможе поступове введення коштів у свій косметичний режим (за тією ж схемою) та використання регулярних зволожуючих кремів між двома шарами. І пам'ятайте: при використанні ретинолу потрібно використовувати крем з SPF-фільтром. В іншому випадку, крім вищезгаданої реакції, можуть з'явитися пігментні плями. Фахівці рекомендують наносити засоби з ретинолом перед сном, оскільки вони власними силами чутливі до сонячного світла. Але будьте обережні: ефект може зберігатись до 72 годин!
Лінія RETINOL
Гіалуронова кислота
За останні кілька років гіалуронова кислота стала для нас рідною. Лише небагато людей набувають такого ж люблячого і братерського ставлення. І навіть при ранковій припухлості напередодні важливої зустрічі здається, що ми готові пробачити їй усі (якщо є порушення правил використання: наприклад, на ніч ми говоримо "зволоження" - маємо на увазі "гіалуронову кислоту". Але це не єдині переваги молекули, відкритої Карлом Мейєром і Джоном Палмером у 1934 році. що майже половина гіалуронової кислоти знаходиться на шкірі, так що всі наші зусилля не марні. , що робить шкіру більш еластичною і заповнює дрібні зморшки. вона імунологічно неактивна, тобто не відкидається організмом людини, не викликає шкірних реакцій та ускладнень. Пам'ятайте: щоб цей антивіковий компонент діяв найбільш ефективно, він повинен відповідати умовам "тотального зволоження". Іншими словами, якщо ви втомилися від сонця і наносите сироватку, що містить гіалуронову кислоту, на суху шкіру, ви не зможете досягти бажаного ефекту. Найкраще наносити на злегка зволожену шкіру або зверху нанести інший зволожуючий крем. Водний баланс важливий для всіх нас, і тут усі засоби хороші.
Лінія NEOHYALURON
Керамід
Розумна косметика? Ні, це не просто нові розробки вчених. Наш головний герой – розумний жир ceramide (або його ще називають керамідами). Ці натуральні жири є головними захисниками нашої шкіри від зневоднення та передчасного старіння. У чому причина такої важливої риси? Вони розташовані у верхньому шарі - епідермісі, який є своєрідним бар'єром, що захищає шкіру від впливу агресивного довкілля. Крім того, важлива роль епідермісу полягає у утриманні корисних речовин (саме тут відбувається зволоження!). Кераміди – це ліпіди, які підтримують міцність та здоров'я цього бар'єру, утримуючи вологу у шкірі. З точки зору омолодження, все дуже просто: чим більше шкіра зволожена, тим молодша вона виглядатиме. Також однією з функцій керамідів є структурна: вони заповнюють міжклітинний простір. Коли шкірі не вистачає власного жиру, ми можемо спостерігати сумну картину: сухість, запалення, лущення, зневоднення та тьмяний колір. Тому кераміди в косметиці важливі, а іноді й потрібні для всього нашого організму. Вони убудовані в гідрофільний ліпідний шар епідермісу, відновлюючи цілісність нашого природного захисного бар'єру. Недоліки кераміду практично відсутні: продукти, які містять цей компонент у складі, також рекомендуються при екземі. cerebrum у перекладі з латині означає "мозок" - якщо всі інгредієнти будуть такими розумними, ми впевнені, що це керівництво виглядатиме інакше.